JUMP TO CONTENT
Cautare
  1. Specialist
  2. Ștefăneștii de Jos
  3. Asigurarea Calității

Inspector Calitate Produse Proaspete - perioadă determinată_VAS

Stellenbeschreibung

Acest post vacant a expirat. Te rugam sa consul?i rolurile similare de mai jos...

Descrierea companiei

Noi, la METRO, suntem o echipă de 4000 de campioni ai afacerilor independente. Dedicați celor care se dedică muncii lor, lucrăm pentru cei care se trezesc în fiecare dimineață și vor să schimbe ceva. Suntem aici pentru cei care au avut curajul de a-și transforma visul într-o afacere, pentru milioane de antreprenori din întreaga lume. Deși se spune că toate lucrurile se schimbă, un lucru a ramas la fel: noi, acum ca și atunci, nu lucrăm pentru METRO!

Lucrăm pentru peste 20 de milioane de clienți METRO, fiecare cu propriile visuri, ambiții și provocări. Pentru ei, găsim soluții personalizate și lucrăm cot la cot pentru a le asigura succesul. Deservim atât micile afaceri cu mari idei, cât și afacerile globale cu priorități locale.

Descrierea locului de muncă

  • Asigurarea conformitatii calitatii produselor receptionate pe platforma cu calitatea comandata
  • Titularul se asigura de existenta si conformitatea cu legislatia in vigoare a documentelor de calitate care insotesc produsele ce trebuie receptionate
  • Verifica daca mijloacele de transport si conditiile in care au fost transportate produsele sosite la receptie se incadreaza in normele stabilite
  • Realizeaza receptia calitativa a produselor in conformitate cu standardele ( standardele internationale precum si standardele/fisele tehnice aprobate de METRO)
  • Intocmeste rapoarte statistice cu date privind calitatea produselor la receptie si informeaza in timp util departamentele implicate despre marfurile respinse
  • Pastreaza legatura cu colegii din magazine care gestioneaza marfurile respective pentru a-si putea orienta activitatea de receptie calitativa in sensul eliminarii oricarei neconformitati

Calificări

  • Experienţă în domeniul alimentar, alimentaţie publica şi retail reprezintă un avantaj
  • Abilităţi organizatorice şi de comunicare
  • Abilităţi pedagogice
  • Studii superioare în domeniul alimentar/ alimentaţie publică
  • Cunoştinţe de limba engleză
  • Cunoştinţe operare MS Office
  • Permis de conducere categoria B (dupa caz)
  • Orientare catre cerintele pietei, dinamism şi spirit de iniţiativă
  • Flexibilitate si excelente abilitati de organizare
  • Limba engleza nivel mediu/avansat

Informații suplimentare

Suntem pregătiți să te recompensăm:

  • Prânzul și vacanța sunt asigurate de noi prin tichete de masă și prima de vacanță;
  • Sănătatea ta este o prioritate pentru noi, de aceea beneficiezi de asigurare medicală privată;
  • Performanța ta este răsplătită prin bonusuri de echipă sau individuale;
  • Primești zile suplimentare de concediu pentru diverse ocazii;
  • Ai acces la consiliere psihologică, financiară și juridică pentru tine și familia ta;
  • Ai prime de Sărbători si pentru diferite ocazii ( Crăciun, Paște, 1 Iunie);
  • Primești bonus de recomandare pentru noi #METROCHAMPIONS pentru echipa noastră;
  • Beneficiezi de reduceri la abonamente medicale și sportive;
  • Apreciem stabilitatea și o premiem cu zile suplimentare de concediu și bonusuri de fidelitate.

  1. Full Time
  2. Specialist
  3. Ștefăneștii de Jos
  4. Asigurarea Calității
Cautare

Descoperă pozițiie vacante