JUMP TO CONTENT
Cautare
  1. București
  2. Management
  3. Dezvoltare / Expansiune Business

Manager Proiect Facilități – La Doi Pași EXTRA

Stellenbeschreibung

Descrierea companiei

  • La METRO România, susținem afacerile independente prin cele 30 de magazine METRO și prin franciza LaDoiPași. Susținem afacerile locale prin oferirea de soluții multichannel diversificate și prin dezvoltarea unor relații puternice și pe termen lung cu comercianții cu amănuntul și clienții HoReCa.
  • Construim cariere de succes încă din 1996, iar certificarea noastră de Angajator de Top confirmă angajamentul nostru de a îmbunătăți constant experiența colegilor noștri prin crearea unui mediu de lucru sigur și stabil, cu oportunități de dezvoltare profesională, inclusiv la nivel internațional.
  • #METROVIBE reflectă atmosfera de lucru prietenoasă și optimistă! Suntem mereu cu zâmbetul pe buze, gata să trecem împreună prin orice provocare!
  • Suntem 4000 #METROCHAMPIONS și vă invităm să aflați mai multe și să vă alăturați echipei!

Descrierea locului de muncă

Responsabilițăti

  • Acțiuni preventive, instructaje organizate pentru angajații din locațiile gestionate
  • Elaborare de proceduri și instrucțiuni de lucru specifice întreținerii echipamentelor și instalațiilor;
  • Întocmire planuri de mentenanță, bugete, devize
  • Menținerea relației cu furnizorii externi de servicii, identificarea de noi furnizori (organizare licitații, caiete sarcini, etc)
  • Supraveghere lucrări de mentenanță, verificarea încadrării în bugetele aprobate
  • Verificarea consumurilor de utilități și a facturilor emise
  • Gestionarea contractelor de pază, gestionare deșeuri, curățenie și alți furnizori de servicii
  • Reprezentarea companiei în relația cu autoritățile (poliție, pompieri, ANAF, primărie)

Calificări

Profilul tău

  • Studii superioare tehnice (ideal absolvent al unei Facultăți de Instalații).
  • Experiență anterioară în mentenanță clădirilor/spațiilor comerciale – minim 3 ani.
  • Cunoștințe tehnice avansate referitoare la funcționarea sistemelor și echipamentelor de instalații din clădiri
  • Cunoștințe generale privind achizițiile
  • Cunoștințe bune de MS Office
  • Cunoștințe de limba engleză – nivel mediu
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări

Informații suplimentare

Beneficii

  • O echipă profesionistă și motivată;
  • Un mediu prietenos și oportunități de carieră
  • Tichete de masă pentru fiecare zi lucrătoare;
  • Bonusuri anuale de performanță;
  • Indemnizație de vacanță;
  • Asigurare medicală.

  1. Full Time
  2. București
  3. Management
  4. Dezvoltare / Expansiune Business
Cautare

Descoperă pozițiie vacante